"Piszemy o hotelarstwie z przymrużeniem oka"

Na naszym blogu piszemy o turystyce i hotelarstwie. Wejdź i zostań na dłużej!

Przed nami jeszcze parę tygodni wakacji więc istnieje jeszcze możliwość udania się na swój wymarzony urlop.

Doskonałym miejscem na poznanie naszej polskiej historii jest Kraków. Dawna stolica Polski co roku przyciąga do siebie ogromne ilości turystów. 
Jest to również drugie największe miasto w Polsce. Oznacza to, że znajdziemy w nim nie tylko wiele wspaniałych zabytków, ale również liczne bary oraz kluby nocne. Możemy przyjechać z naszymi znajomymi, aby w dzień zobaczyć przepiękny pałac królewski na Wawelu, natomiast nocą zabawić się w klubie. Krakowskie kluby są słynne w całej Polsce. Odbywają się w nich jedne z lepszych imprez w naszym kraju. Warto również wspomnieć o tym, że latem w Krakowie jest o wiele cieplej, niż nad polskim morzem. Będziemy mogli bawić się nawet do rana, przy wspaniałej i ciepłej pogodzie. Kraków jest drugim co do wielkości miastem w Polsce, więc nic dziwnego, że można w nim znaleźć wiele ekskluzywnych hoteli. 
Za jedną noc można zapłacić ponad tysiąc złotych. Oczywiście są również tańsze hotele, które możemy wynająć jednak nadal trzeba liczyć się z wydatkiem okołu dwustu lub trzystu złotych za jedną noc we dwie osoby. Na szczęście istnieją również tanie noclegi w Krakowie. 
Z pewnością znajdziemy całą listę miejsc, w których będziemy mogli przenocować za niewielką opłatą takich jak http://moonhostel.pl/pl/krakow/ Znajdziemy niejeden hostel w Krakowie, który będzie położony w samym centrum miasta, a do tego nie nadszarpnie znacząco naszego portfela. Będzie to idealne rozwiązanie, gdyż w ten sposób będziemy mogli poświęcić więcej naszych pieniędzy na zwiedzanie tego pięknego miasta.

Okiem reportera

turystyka

wycieczki

wyprawy

wakacje

noclegi

kraków