"Piszemy o hotelarstwie z przymrużeniem oka"

Na naszym blogu piszemy o turystyce i hotelarstwie. Wejdź i zostań na dłużej!

stronę wwwałko ziemniaczane nazywane jest wysokowartościowym komponentem  pokarmu dla hodowlanych zwierząt. Białko może poszczycić się bardzo dobrą strawnością oraz procentową ilością białka, czystego białka. Otrzymywane jest z soku komórkowego ziemniaka poprzez odwodnienie, termiczno-kwasową koagulację i suszenie.

W branży istnieje naprawdę sporo przedsiębiorstw, które zajmują się przetwarzaniem oraz wytwarzaniem produktów ze skrobi oraz jej pochodnych. Nie tylko białko ziemniaczane jest przetwarzane, w komplecie występują także tego typu produkty jak klajstry (klej skrobiowy) czyli kleje będące mieszanką mąki żytniej lub pszennej z gorącą wodą, zagęstniki spożywcze czyli substancje zwiększające lepkość środka spożywczego oraz substancje żelujące - produkty nadające środkom spożywczym konsystencję przez tworzenie żelu.

Profesjonalna firma powinna zostać zapisana do rejestru podmiotów nadzorowanych przez nadzór weterynaryjny i sanitarny oraz powinna zdobyć różne pozwolenia i certyfikaty czy zatwierdzenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w zakresie produkcji i sprzedaży skrobi ziemniaczanej i skrobi modyfikowanych, oraz Powiatowego Lekarza Weterynarii, który nadzoruje produkcję białka ziemniaczanego.

Dobrze też jest zweryfikować to, czy określone przedsiębiorstwo stale pracuje nad technologiami produkowania swoich wyrobów oraz rozwija metody nadzoru i kontroli jakości dostosowując się do nowych wymagań regulowanych przez przepisy UE, jak i do różnicującego się zapotrzebowania klientów.

Decydując się na skorzystanie z oferty firm ,która zajmuje się produkcją i dostawą towarów ze skrobi oraz jej pochodnych (skrobia modyfikowana, skrobia ziemniaczana), dobrze jest wcześniej sprawdzić czy ze strony www dowiemy się tego, że będzie to np. przedsiębiorstwo o dużej tradycji i pozytywnej historii, która dąży do umacniania swej wysokiej pozycji na rynku wyrobów skrobiowych, a także do bycia wiarygodnym u dostawców i klientów - dostosowując się do ich oczekiwań, móc oferować najwyższą jakość i bezpieczeństwo zdrowotne produktów.

Standardowa działalność podstawowa tego typu firm obejmuje produkcję skrobi modyfikowanych i preparatów skrobiowych oraz , zbyt na rynku wewnętrznym i eksport w powyższym zakresie, kontraktację i skup ziemniaków przemysłowych produkcję skrobi ziemniaczanej i białka ziemniaczanego.

Firma PPZ S.A przeszło 60 lat prowadzi skup ziemniaków i przetwarzaniem ich na zagęstniki spożywcze i substancje zagęszczające.  Aby dowiedzieć się więcej sprawdź .

Okiem reportera

różne

biznes

przemysł