"Piszemy o hotelarstwie z przymrużeniem oka"

Na naszym blogu piszemy o turystyce i hotelarstwie. Wejdź i zostań na dłużej!

Poznań jest trzecim ośrodkiem rzemieślniczym Zachodniej Polski oraz czwartym co do ilości mieszkańców miastem.

To dodatkowo ośrodek o tragicznej historii, niestety poważnie doświadczone zarówno przez czasy komunistyczne i pobyt wojsk wrogiej armii radzieckiej jak i drugą wojnę światową.

Na hotele w Poznaniu jest gigantyczne rynkowe zapotrzebowanie. Stale zwiększająca się ilość biznesmenów oraz turystów wraz ze zwiększającą się ilością inwestycji w Poznaniu sprzyjają rozwojowi branży turystycznej. To dowód na to, że hotele są potrzebne.

Do bezdyskusyjnych hitów hotelu należą: najświeższe i najpiękniejsze kwiaty z najlepszej kwiaciarni w Poznaniu, do dyspozycji gości hotelowych najlepsze taksówki w Poznaniu, atrakcje dla dzieci, brak barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych, bezprzewodowy dostęp do internetu na obszarze całego obiektu a także restauracja Poznań z gustownym menu.

Hotel Poznań to luksusowy hotel. Tutaj poczujecie się jak w ekskluzywnym apartamencie. Niezapomniana aura naszego hotel Poznań wkomponowuje się w świetny sposób w atmosferę wypoczynku, odprężenia i relaksu oraz prywatności. Oryginalnym dopełnieniem tej atmosfery będą ekskluzywne dania serwowane przez naszego kucharza. Nasza restauracja Poznań zmierzy się z nawet najbardziej wymagającymi gośćmi w Poznaniu.

Restauracja Hotel Poznań staje do boju w szrankach o tytuł najlepszej restauracji w Poznaniu. Poza daniami dla gości hotelowych nasza restauracja Poznań obsługuje zamówienia i zlecenia na obsługę imprez rodzinnych czy catering Poznań.

Okiem reportera

noclegi

hotele

poznań